Základní škola a Mateřská škola Slatina nad Zdobnicí

19.06.2018 od 17 h
srdečně zveme na KONCERT A DIVADELNÍ PŘEDSTAVENÍ
ve třídě 9. ročníku - vystoupí žáci zájmových kroužků

21.06.2018
školní výlet 1.-4. ročník

Soutěže

školní rok 2016/2017

3. místopoznávání rostlin a živočichůkrajské koloJedličková Barbora 8. roč.14.06.2017Dvůr Králové n. Lab.
4. místopoznávání rostlin a živočichůkrajské koloŽabka Jakub 7. roč.14.06.2017Dvůr Králové n. Lab.
1. místopoznávání rostlin a živočichůokresní koloJedličková Barbora 8. roč.07.06.2017Kostelec n. Orl.
1. místopoznávání rostlin a živočichůokresní koloŽabka Jakub 7. roč.07.06.2017Kostelec n. Orl.
3. místopoznávání rostlin a živočichůokresní koloJedličková Veronika 7. roč.07.06.2017Kostelec n. Orl.
5. místopoznávání rostlin a živočichůokresní koloČernochová Radka 6. roč.07.06.2017Kostelec n. Orl.
2. místosoutěž mladých zdravotníkůoblastní kolohlídka ml. žáků22.05.2017Rychnov n. Kněž.
3. místosoutěž mladých zdravotníkůoblastní kolohlídka st. žáků22.05.2017Rychnov n. Kněž.
4. místobiologická olympiádakrajské koloJedličková Barbora 8. roč.17.05.2017Hradec Králové
3. místoatletický čtyřbojokresní kolodívky 6.-7. roč.12.05.2017Týniště n. Orl.
1. místobiologická olympiádaokresní koloJedličková Barbora 8. roč.20.04.2017Kostelec n. Orl.
3.-4. místoMatematický klokan - Klokánekokresní koloŠpilarová Barbora 4. roč.17.03.2017Rychnov n. Kněž.
2. místoflorbalmezinárodní turnajzákladní školy17.03.2017Rokytnice v Orl. h.
4. místopřehazovanáokresní kolodívky 7.-8. roč.17.02.2017Kostelec n. Orl.
6. místodějepisná olympiádaokresní koloJedličková Barbora17.01.2017Rychnov n. Kněž.
3. místoflorbalVánoční turnaj 1. stupeň ZŠžáci 3.-5.roč.14.12.2016Bohousová
6. místopřehazovanáokresní kolodívky 8.-9. roč.25.11.2016Kostelec n. Orl.
5. místoflorbalokresní kolodívky 8.-9. roč.08.11.2016Rokytnice v Orl. h.
4. místoflorbalokrskové finálechlapci 8.-9. roč.13.10.2016Rokytnice v Orl. h.
4. místoběh na 60 mokresní přebor v atleticeKotyzová Sára 8. roč.29.09.2016Solnice
3. místovrh koulíokresní přebor v atleticePácha Tomáš 9. roč.29.09.2016Solnice
2. místoběh na 150 mokresní přebor v atleticeFajglová Michaela 8. roč.29.09.2016Solnice

školní rok 2015/2016

1. místopoznávání rostlin a živočichůokresní koloJedličková Barbora 7. roč.08.06.2016Kostelec n. Orl.
5. místobiologická olympiádakrajské koloJedličková Barbora 7. roč.26.05.2016Hradec Králové
2. místodopravní soutěžoblastní kolodružstvo ml. žáků12.05.2016Rychnov n. Kněž.
5. místoatletický čtyřbojokresní kolodívky 6.-7. roč.28.04.2016Kostelec n. Orl.
1. místobiologická olympiádaokresní koloJedličková Barbora 7. roč.21.04.2016Kostelec n. Orl.
2. místovybíjenáokresní kolodívky 6. tříd08.04.2016Kostelec n. Orl.
2. místoflorbalmezinárodní turnajzákladní školy23.03.2016Rokytnice v Orl. h.
3. místopřehazovanáokresní kolodívky 6.-7. roč.12.02.2016Kostelec n. Orl.
2. místoolympiáda z českého jazykaokresní koloSyrovátková Ivana 9. roč.08.02.2016Rychnov n. Kněž.
5. místopřehazovanáokresní kolodívky 8.-9. roč.27.11.2015Kostelec n. Orl.
2. místoflorbalokresní kolochlapci 8.-9. roč.18.11.2015Rokytnice v Orl. h.
2. místoflorbalokrskové kolochlapci 8.-9. roč.27.10.2015Rokytnice v Orl. h.
1. místodopravní soutěžpořadí jednotlivcůAdamcová Tereza 5. roč.08.10.2015Rychnov n. Kněž.
2. místoskok dalekýokresní přebor v atleticeHovorková Karolína 6. roč.02.10.2015Solnice
3. místoběh 600 mokresní přebor v atleticeHovorková Karolína 6. roč.02.10.2015Solnice
4. místoběh 60 mokresní přebor v atleticeHovorková Karolína 6. roč.02.10.2015Solnice
2. místo60 m překážekokresní přebor v atleticeSyrovátka Štěpán 7. roč.02.10.2015Solnice
4. místo100 m překážekokresní přebor v atleticeŠporke Richard 8. roč.02.10.2015Solnice
3. místoběh 100 mokresní přebor v atleticeMazák Lukáš 8. roč.02.10.2015Solnice
4. místoskok dalekýokresní přebor v atleticeMazák Lukáš 8. roč.02.10.2015Solnice
4. místoběh 1500 mokresní přebor v atleticeKmoch Tomáš 9. roč.02.10.2015Solnice

školní rok 2014/2015

2. místominifotbalturnaj školdružstvo ml. žáků26.06.2015Česká Rybná
3. místodopravní soutěžkrajské kolodružstvo st. žáků02.-03.06.2015Náchod
2. místosoutěž mladých zdravotníkůoblastní kolohlídka st. žáků22.05.2015Rychnov n. Kněž.
3. místosoutěž mladých zdravotníkůoblastní kolohlídka ml. žáků22.05.2015Rychnov n. Kněž.
1. místopřírodovědná soutěžCo vím o lesedružstvo ze 4. a 5. roč.14.05.2015Uhřínov
2. místovybíjenáokresní kolochlapci 6. tříd14.05.2015Kostelec n. Orl.
1. místodopravní soutěžoblastní kolodružstvo st. žáků12.05.2015Rychnov n. Kněž.
13. místoolympiáda z českého jazykakrajské koloSyrovátková Ivana 8. roč.09.04.2015Hradec Králové
1. místoflorbalmezinárodní turnajzákladní školy19.03.2015Rokytnice v Orl. h.
5. místoolympiáda z českého jazykaokresní koloSyrovátková Ivana 8. roč.05.02.2015Rychnov n. Kněž.
7. místohalová kopanáokresní kolozákladní školy04.12.2014Rokytnice v Orl. h.
6. místopřehazovanáokresní kolodívky 8.-9. roč.21.11.2014Kostelec n. Orl.
5. místoflorbalokresní kolochlapci 8.-9. roč.18.11.2014Rokytnice v Orl. h.
1.-2. místoflorbalokrskové kolochlapci 8.-9. roč.05.11.2014Rokytnice v Orl. h.
3. místoflorbalokrskové kolochlapci 6.-7. roč.21.10.2014Rokytnice v Orl. h.
2. místodopravní soutěžpořadí jednotlivcůAulich Jan 5. roč.14.10.2014Rychnov n. Kněž.

školní rok 2013/2014

3. místosoutěž mladých zdravotníkůoblastní kolohlídka st. žáků30.05.2014Rychnov n. Kněž.
3. místotaneční soutěžO týnišťské tajemstvíMalí tanečníci24.05.2014Týniště n. Orl.
1. místotaneční soutěžDobrušské sluníčkoMalí tanečníci17.05.2014Dobruška
2. místodopravní soutěžoblastní kolodružstvo st. žáků15.05.2014Rychnov n. Kněž.
10. místodopravní soutěžoblastní kolodružstvo ml. žáků15.05.2014Rychnov n. Kněž.
3. místoPythagoriádaokresní koloHlávka Jakub 8. roč.07.05.2014Rychnov n. Kněž.
2. místotaneční soutěžPohořský střevíčekMalí tanečníci03.05.2014Pohoří
3. místopřírodovědná soutěžCo vím o lesedružstvo z 5. roč.23.04.2014Náchod
5. místopřehazovanáokresní kolodívky 6.-7. roč.21.02.2014Kostelec n. Orl.
9. místochemická soutěžregionální koloTejkl Kryštof 9. roč.16.01.2014Pardubice
4. místoflorbalFlorbal Cupchlapci 8.-9. roč.05.11.2013Rokytnice v Orl. h.
1. místodopravní soutěžpořadí jednotlivcůSyrovátka Štěpán 5. roč.08.10.2013Rychnov n. Kněž.
10. místodopravní soutěžoblastní kolodružstvo ml. žáků08.10.2013Rychnov n. Kněž.

školní rok 2012/2013

2. místosoutěž mladých zdravotníkůoblastní kolohlídka st. žáků24.05.2013Rychnov n. Kněž.
3. místosoutěž mladých zdravotníkůoblastní kolohlídka ml. žáků24.05.2013Rychnov n. Kněž.
3. místodopravní soutěžoblastní kolodružstvo st. žáků16.05.2013Rychnov n. Kněž.
4. místodopravní soutěžoblastní kolodružstvo ml. žáků16.05.2013Rychnov n. Kněž.
1. místotaneční soutěžPohořský střevíčekMalí tanečníci04.05.2013Pohoří
3. místotaneční soutěžPohořský střevíčekPařmeni04.05.2013Pohoří
5. místovybíjenáPreventan Cupžáci 4.-5. ročníku16.04.2013Kostelec n. Orl.
4. místoflorbalmezinárodní turnajchlapci 6.-9. třídy27.03.2013Rokytnice v Orl. h.
4. místopřehazovanáokresní kolodívky 6.-7. třídy22.02.2013Kostelec n. Orl.
2. místoolympiáda z českého jazykaokresní koloVedralová Hana 9. tř.12.02.2013Rychnov n. Kněž.
4. místoflorbalFlorbal Cupžáci 8.-9. třídy15.11.2012Rokytnice v Orl. h.
1. místosoutěžní divadelní přehlídkaOdkrýváme svět legendžáci 4.-6. třídy26.10.2012Oldrzychowice (Polsko)
5. místodopravní soutěžoblastní kolodružstvo ml. žáků09.10.2012Rychnov n. Kněž.

školní rok 2011/2012

2. místosoutěž mladých zdravotníkůoblastní kolohlídka ml. žáků21.05.2012Rychnov n. Kněž.
3. místosoutěž mladých zdravotníkůoblastní kolohlídka st. žáků21.05.2012Rychnov n. Kněž.
2. místodopravní soutěžoblastní kolodružstvo st. žáků17.05.2012Rychnov n. Kněž.
4. místodopravní soutěžoblastní kolodružstvo ml. žáků17.05.2012Rychnov n. Kněž.
1. místoplavecko-běžecký pohár2. závod poháruHlávková Kateřina 5. tř.11.05.2012Rychnov n. Kněž.
3. místoplavecko-běžecký pohár2. závod poháruHovadová Monika 7. tř.11.05.2012Rychnov n. Kněž.
3. místotaneční soutěžPohořský střevíčekMalí tanečníci05.05.2012Pohoří
1. místotaneční soutěž"Raz, dva, tři"Malí tanečníci28.04.2012Nové Město n. Met.
1. místoflorbalmezinárodní turnajchlapci 8.-9. třídy21.03.2012Rokytnice v Orl. h.
1. místopřehazovanáokresní kolodívky 7. třídy24.02.2012Kostelec n. Orl.
1. místomatematická olympiádaokresní kolo kat. Z5Hlávková Kateřina 5. tř.25.01.2012Rychnov n. Kněž.
4. místocelostátní logická olympiádakrajské koloHlávková Kateřina 5. tř.04.11.2011Dobruška
2. místosoutěžní divadelní přehlídkaOdkrýváme svět legendžáci 4.-6. třídy30.11.2011Oldrzychowice (Polsko)
2. místopřehazovanáokresní kolodívky 9. třídy11.11.2011Kostelec n. Orl.
3. místoflorbalOrion Cupchlapci 8.-9. třídy03.11.2011Rokytnice v Orl. h.
1. místoplavecko-běžecký pohárokresní koloHlávková Kateřina 5. tř.30.09.2011Rychnov n. Kněž.
3. místoplavecko-běžecký pohárokresní koloMrklovská Dana 6. tř.30.09.2011Rychnov n. Kněž.
2. místoplavecko-běžecký pohárokresní kolohodnocení škol30.09.2011Rychnov n. Kněž.

školní rok 2010/2011

4. místoplavecko-běžecký pohárMistrovství ČRHlávková Kateřina 4. tř.28.06.2011Praha
5. místoplavecko-běžecký pohárMistrovství ČRHovadová Monika 6. tř.28.06.2011Praha
2. místopřespolní běhO pohár Wójta Gminy KlodzkoHlávková Kateřina 4. tř.12.06.2011Jaszkowa Dolna
1. místosoutěž mladých zdravotníkůkrajské kolohlídka st. žáků09.06.2011Rychnov n. Kněž.
1. místosoutěž mladých zdravotníkůkrajské kolohlídka ml. žáků09.06.2011Rychnov n. Kněž.
1. místosoutěž mladých zdravotníkůokresní kolohlídka st. žáků08.06.2011Rychnov n. Kněž.
1. místosoutěž mladých zdravotníkůokresní kolohlídka ml. žáků08.06.2011Rychnov n. Kněž.
1. místovybíjenáokresní kolodívky 8.-9. třídy08.06.2011Kostelec n. Orl.
2. místovybíjenáokresní kolodívky 6. třídy23.05.2011Kostelec n. Orl.
2. místotaneční soutěžDobrušské sluníčkoMalí tanečníci21.05.2011Dobruška
2. místodopravní soutěždružstvo st. žáků12.05.2011Rychnov n. Kněž.
2. místodopravní soutěždružstvo ml. žáků12.05.2011Rychnov n. Kněž.
2. místovybíjenáPreventan Cupdívky 4.-5. třídy03.05.2011Rychnov n. Kněž.
1. místotaneční soutěž"Raz, dva, tři"Malí tanečníci30.04.2011Nové Město n. Met.
3. místotaneční soutěž"Raz, dva, tři"Pařmeni30.04.2011Nové Město n. Met.
3. místotaneční soutěžRychnovský pohárekMalí tanečníci10.04.2011Rychnov n. Kněž.
1. místorecitace Dětská scéna I.okresní kolo kat. 2Tejkl Damián 5. tř.16.03.2011Rychnov n. Kněž.
1. místomatematická olympiádaokresní kolo kat. Z5Hlávka Jakub 5. tř.26.01.2011Rychnov n. Kněž.
2. místosoutěžní divadelní přehlídkaOdkrýváme svět legendžáci 4.-6. třídy14.12.2010Oldrzychowice (Polsko)
1. místopřehazovanáokresní kolodívky 9. třídy26.11.2010Kostelec n. Orl.
2. místoflorbalokresní kolodívky 8.-9. třídy24.11.2010Rokytnice v Orl. h.
2. místovýtvarná soutěžcelostátní kolodívky 7. třídy23.11.2010Praha
1. místoběh kolem OrliceHlávková Kateřina 4. tř.02.10.2010Doudleby n. Orl.
2. místoběh kolem OrliceDivíšková Barbora 6. tř.02.10.2010Doudleby n. Orl.
2. místoběh kolem OrliceHlávka Jakub 5. tř.02.10.2010Doudleby n. Orl.
3. místoběh kolem OrliceČížková Marie 6. tř.02.10.2010Doudleby n. Orl.
1. místopřehazovanáokresní kolodívky 6.-8. třídy02.10.2010Doudleby n. Orl.